(057) 392-15-78
(057) 706-39-66

Абітурієнти допущені до вступних випробувань, групи ЗТ-1, ЗТ-2 на основі базової загальної середньої освіти

Стоматологія ортопедична  
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   ЗТ-1
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Творчий конкурс з ліплення Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Макаренко Ярослав Сергійович 1     7      
2 Івлєв Валентин Віталійович 2     7,7      
3 Чутков Ілля Олександрович 3     6,6      
4 Афоніна Аліна Андріївна 4     6,4      
5 Антонов Денис Владиславович 5     8,4      
6 Щиров Євгеній Сергійович 6     8,2      
7 Гапонов Артем В`ячеславович 7     5,8      
8 Журавель Вікторія Денісівна 8     7,6      
9 Величко Максим Олегович 9     8,4      
10 Логачова Анна Миколаївна 10     7,9      
11 Нуруллаєв Расім Алісеван огли 11     8,2      
12 Бустанова Дінара Акбарівна 12     7      
13 Півненко Аліна Олександрівна 13     5,6      
14 Заблодська Катерина Віталіївна 14     9,8     ВПО
15 Карпенко Діана Олегівна 15     7,8      
16 Мешкова Катерина Артемівна 16     6,7      
17 Холодій Любов Олександрівна 17     8,8      
18 Деміденко Семен Романович 18     6,5      
19 Дегтярьов Денис Олегович 19     7,2      
20 Назаренко Анастасія Володимирівна 20     5,7      
21 Молоткова Наталія Сергіївна 21     10,6      
22 Валійова Аміна Дмитрівна 22     7      
23 Пєчєнік Юрій Йосифович 23     8,6      
24 Ярош Дар`я Павлівна 24     9,7      
25 Шаповал Павло Сергійович 25     7,6      
26 Чабанний Кирило Олегович 26     7,5      
27 Кінчевська Тетяна Володимирівна 27     5,8      
28 Малихін Богдан Вікторович 28     6,4      
29 Холодій Аліна Олександрівна 29     9      
30 Антохова Анастасія Сергіївна 30     9,3      
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко    
                 
                 
                 
Стоматологія ортопедична  
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   ЗТ-2
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Творчий конкурс з ліплення Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Хоменко Станіслав Романович 31     5      
2 Золотухін Марко Романович 32     7,7      
3 Островерх Роман Сергійович 33     9,1      
4 Дейнека Андрій Євгенович 34     7,6      
5 Криворучко Дмитро Русланович 35     7,3      
6 Шульга Єва Владиславівна 36     8,3      
7 Полтавська Юлія Олександрівна 37     7,7      
8 Коргун Дмитро Юрійович 38     5,6      
9 Титар Маргарита Валеріївна 39     8,5      
10 Калінкін Іван Ігорович 40     8,6      
11 Веркасов Дмитро Владиславович 41     9,1      
12 Любезних Богдан Андрійович 42     6      
13 Рєпін Віталій Сергійович 43     7,8      
14 Надозор Софія Юріївна 44     6,1      
15 Куценко Дар`я Євгенівна 45     9,7      
16 Самойленко Ярослав Олексійович 46     7,1      
17 Негреба Анастасія Сергіївна 47     9      
18 Сивопляс Данило Олександрович 48     8,2      
19 Голуб Дмитро Олександрович 49     7,4      
20 Ступак Юлія Михайлівна 50     6,4      
21 Онищук Олександра Павлівна 51     6,2      
22 Логвінова Софія Максимівна 52     8,6      
23 Насирєв Данило Романович 53     5,2      
24 Кошкаров Євгеній Геннадійович 54     7,5      
25 Бровченко Максим Сергійович 55     6,4      
26 Кокоша Валентин Денисович 56     7      
27 Матвієвська Марія Анатоліївна 57     8,6      
28 Озол Кирило Дмитрович 58     4,3     ВПО
29 Полковников Данііл Русланович 59     7,4      
30 Демідова Анастасія Сергіївна 60     8,4      
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко