(057) 392-15-78
(057) 706-39-66

Абітурієнти допущені до вступних випробувань, групи Ф-1, Ф-2, Ф-3 на основі базової загальної середньої освіти

Лікувальна справа  
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   Ф-1
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Біологія Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Шем`якін Юрій Сергійовмч 1     9,7     ВПО
2 Воронюк Олена Олексіївна  2     8,1      
3 Коваленко Валерія Вадимівна 3     9,2      
4 Беля Марія Геннадіївна 4     9,8      
5 Дьяченко Олег Тарасович 5     8      
6 Грибанова Анастасія Олександрівна 6     8,6      
7 Півень Аня Олегівна 7     8      
8 Рубан Яна Євгенівна 8     9,3      
9 Богданова Софія Григорівна 9     7,4      
10 Безрук Катерина Вячеславівна 10     9,9      
11 Ахмедова Гюлі Саадетівна 11     6,3      
12 Удовікова Дар`я Юріївна 12     10,6      
13 Вакула Аміна Сергіївна 13     8,5      
14 Згодько Дарина Дмитрівна 14     9,8      
15 Ільченко Анна Сергіївна 15     10,4      
16 Балюк Ждан Сергійович 16     9,1      
17 Кулікова Дар`я Ігорівна 17     6,5      
18 Ступак Юлія Михайлівна 18     6,4      
19 Шарапа Дарина Олександрівна 19     9      
20 Смолякова Ірина Михайлівна 20     10,2      
21 Юнікова Анна Олександрівна 21     10,1      
22 Жаданов Євген Денисович 22     8,8     ВПО
23 Давіденко Іван Сергійович 23     10,2      
24 Бондаренко Поліна Сергіївна 24     8,8      
25 Зайцев Володимир Валерійович 25     7,5      
26 Іванов Самуіл Олександрович 26     7     діти вет.війни
27 Конон Дар`я Віталіївна 27     8,5      
28 Щиров Євгеній Сергійович 28     8,2      
29 Васильєва інна Володимирівна 29     9,1      
30 Филева Валерія Олексіївна 30     6,3      
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко    
                 
                 
Лікувальна справа  
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   Ф-2
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Біологія Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Огородник Діана Євгенівна 31     7,7      
2 Кобзар Єгор Сергійович 32     10,7      
3 Нагорний Ілля Миколайович 33     8      
4 Буйко Адам Дмитрович 34     7      
5 Бочарова Дар`я Олександрівна 35     7,9      
6 Лантрат Ілля Юрійович 36     7,3      
7 Бобрецький Данило Андрійович 37     7,5      
8 Хорольська Олеся Віталіївна 38     10      
9 Мох Даніл Юрійович 39     6,8      
10 Заблодська Катерина Віталіївна 40     9,8     ВПО
11 Гунько Вікторія Сергіївна 41     9,5      
12 Прихненко Вікторія Володимирівна 42     10     ВПО
13 Колешина Ксенія Сергіївна 43     8,9      
14 Кусов Станіслав Павлович 44     7,2      
15 Плужник Олена Володимирівна 45     8,4      
16 Александренко Борис Дмитрович 46     10,3      
17 Кравченко Анастасія Максимівна 47     10,1     інвалід дитинства
18 Лоцкін Кирило Олександрович 48     7,8      
19 Полтавський Антон Анатолійович 49     6,9      
20 Крикун Анна Костянтинівна 50     9      
21 Губа Олександра Олегівна 51     10,4      
22 Черкашин Олександр Олександрович 52     7,9      
23 Журавльов Кирило Євгенович 53     5,7      
24 Кащавцева Владислава Сергіївна 54     6,8      
25 Головко Анна Олександрівна 55     9,3      
26 Головко Аліна Олександрівна 56     9,4      
27 Гончаров Владислав Вікторович 57     9,7      
28 Гречкосій Анастасія Максимівна 58     9,7      
29 Суткова Софія Сергіївна 59     9,3      
30 Сухова Софія Олександрівна 60     9,8      
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко    
                 
                 
                 
Лікувальна справа  
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   Ф-3
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Біологія Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Юдін Антон Артурович 61     9,1      
2 Шелестянко Регіна Олегівна 62     9,3      
3 Панін Нікіта Павлович 63     9,7      
4 Зборщенко Софія Олександрівна 64     7,9      
5 Титар Маргарита Валеріївна 65     8,5      
6 Терехов Петро Васильович 66     8,9      
7 Черкаско Альона Вадимівна 67     8,5      
8 Дишлевич Олена Олександрівна 68     7,8      
9 Чоботан Данило Олександрович 69     9,9      
10 Грицюк Кирил Андрійович 70     6,9      
11 Коробєйніков Костянтин Олександрович 71     6,9   дитина позб.бат. Пікл  
12 Чумак Альона Олексіївна 72     7   дитина позб.бат. Пікл  
13 Панченко Катерина Вячеславівна 73     8      
14 Блошенко Катерина Романівна 74     11     Дитина УБД АТО
15 Тутевич Максим Олександрович 75     10      
16 Нікуліна Аліна Володимирівна 76     9,5      
17 Грищенко Володимир Юрійович 77     6,3      
18 Коровинська Оксана Ехтірамівна 78     8,8      
19 Антонова Вікторія Вікторівна 79     7,4      
20 Кравченко Артем Олегович 80     5,6      
21 Сомова Анастасія Юріївна 81     8,2      
22 Коршун Марина Миколаївна 82     10,6      
23 Коробченко Євгенія Ігорівна 83     8,6      
24   84            
25   85            
26   86            
27   87            
28   88            
29   89            
30   90            
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко