(057) 392-15-78
(057) 706-39-66

Списки студентів груп нового набору

                                                                                                

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Акушерська  справа

на основі повної загальної середньої освіти

 

Група А-25

 

Класний керівник Кіріафіді Наталія Михайлівна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Бєсєдіна Дарина Ігорівна

Бюджет

 

 

2.      

Біденко Ганна Андріївна

Бюджет

 

 

3.      

Білобородова Тетяна Олексіївна

Бюджет

 

 

4.      

Бондаренко Ольга Миколаївна

Контракт

 

 

5.      

Гаврильчук Юлія Ярославівна

Бюджет

 

 

6.      

Гончарова Ольга Дмитрівна

Бюджет

 

 

7.      

Гурєва Надія Миколаївна

Бюджет

 

 

8.      

Запорізька Ірина Анатоліївна

Бюджет

 

 

9.      

Зімницький Глеб Борисович

Контракт

 

 

10.            

Калмакова Валентина Миколаївна

Бюджет

 

 

11.            

Лапенко Юлія Леонідівна

Контракт

 

 

12.            

Михальченкова Вероніка Ігорівна

Бюджет

 

 

13.            

Руденко Марина Олександрівна

Контракт

 

 

14.            

Ряхова Дар’я Сергіївна

Бюджет

 

 

15.            

Семашко Вікторія Ігорівна

Бюджет

 

 

16.            

Хвостова Марія Володимирівна

Бюджет

 

 

17.            

Шабала Аліна Олександрівна

Бюджет

 

 

18.            

Шкарупа Єлизавета Юріївна

Бюджет

 

 

19.            

Яловенко Маргарита Леонідівна

Бюджет

 

 

20.            

Ямпольська Валерія Іванівна

Контракт

 

 

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 221 Стоматологія

спеціалізація Стоматологія ортопедична

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група ЗТ-10

 

Класний керівник  Буряк Тетяна Анатоліївна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Андрущак Денис Анатолійович

Контракт

 

 

2.      

Антонов Костянтин Вікторович

Контракт

 

 

3.      

Бакір Руслан Махер

Контракт

 

 

4.      

Брянцев Олександр Сергійович

Контракт

 

 

5.      

Бугор Ксенія Вікторівна

Контракт

 

 

6.      

Гессер Нільс-Йоханнес

Контракт

 

 

7.      

Євдокимова Анна Олександрівна

Контракт

 

 

8.      

Зуган Ростислав Владиславович

Контракт

 

 

9.      

Івченко Марк Ігорович

Контракт

 

 

10.            

Карпович Іван Павлович

Контракт

 

 

11.            

Кісь Марія Олександрівна

Контракт

 

 

12.            

Клочко Дмитро Сергійович

Контракт

 

 

13.            

Логунов Владислав Русланович

Контракт

 

 

14.            

Марчук Ярослав Миколайович

Контракт

 

 

15.            

Нестеренко Роман Олександрович

Контракт

 

 

16.            

Пирч Єлизавета Олександрівна

Контракт

 

 

17.            

Приходченко Юлія Вячеславівна

Контракт

 

 

18.            

Пшеничний Андрій Олегович

Контракт

 

 

19.            

Уліханян Едуард Самвелович

Контракт

 

 

20.            

Ущенко Микита Сергійович

Контракт

 

 

21.            

Чайка Анастасія Юріївна

Контракт

 

 

22.            

Чередніченко Володимир Володимирович

Контракт

 

 

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 221 Стоматологія

спеціалізація Стоматологія ортопедична

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група ЗТ-11

 

Класний керівник Жукова Тетяна Вадимівна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Азамат Олександр Андрійович

Контракт

 

 

2.      

Віленський Сергій Леонідович

Контракт

 

 

3.      

Гололобов Артур Мгерович

Контракт

 

 

4.      

Ємленінова Валерія Олександрівна

Контракт

 

 

5.      

Канцір Вікторія Богданівна

Контракт

 

 

6.      

Качкова Софія Михайлівна

Контракт

 

 

7.      

Кишкань Антон Олексійович

Контракт

 

 

8.      

Кот Нікіта Ігорович

Контракт

 

 

9.      

Лебедєв Данило Євгенійович

Контракт

 

 

10.            

Лебедь Мар’ян Ігорович

Контракт

 

 

11.            

Лифар Олександр Сергійович

Контракт

 

 

12.            

Масловський Сергій Сергійович

Контракт

 

 

13.            

Мельник Ілля Андрійович

Контракт

 

 

14.            

Полякова Ірина Сергіївна

Контракт

 

 

15.            

Рубан Катерина Євгеніївна

Контракт

 

 

16.            

Сафонов Андрій Павлович

Контракт

 

 

17.            

Сергєєв Микола Валерійович

Контракт

 

 

18.            

Тарасенко Ігор Анатолійович

Контракт

 

 

19.            

Тополь Микита Андрійович

Контракт

 

 

20.            

Тютько Владислав Сергійович

Контракт

 

 

21.            

Чепігін Михайло Дмитрович

Контракт

 

 

22.            

Ярославцев Владислав Андрійович

Контракт

 

 

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 221 Стоматологія

спеціалізація Стоматологія ортопедична

на основі повної загальної середньої освіти

 

Група ЗТ-26

 

Класний керівник  Сьомін Андрій Володимирович

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Абшілава Іраклій Трістанович

Контракт

 

 

2.      

Ващенко Денис Анатолійович

Контракт

 

 

3.      

Волошко Аліса Сергіївна

Контракт

 

 

4.      

Гайдай Катерина Юріївна

Контракт

 

 

5.      

Гунько Наталія Костянтинівна

Контракт

 

 

6.      

Задорожний Сергій Олександрович

Контракт

 

 

7.      

Калюжний Владислав Олександрович

Контракт

 

 

8.      

Кривовид Владислав Юрійович

Контракт

 

 

9.      

Лобода Марія Віталіївна

Контракт

 

 

10.            

Маліков Максим Юрійович

Контракт

 

 

11.            

Мамедов Рустам Советович

Контракт

 

 

12.            

Мартинов Андрій Андрійович

Контракт

 

 

13.            

Матвіїшин Тарас Романович

Контракт

 

 

14.            

Пежемський Євген Євгенович

Контракт

 

 

15.            

Соболєв Даниїл Валентинович

Контракт

 

 

16.            

Сумцов Сергій Геннадійович

Контракт

 

 

17.            

Труш Олександр Олександрович

Контракт

 

 

18.            

Уманець Микола Ігорович

Контракт

 

 

19.            

Фоос Катерина Андріївна

Контракт

 

 

20.            

Цибульник Вікторія Вікторівна

Контракт

 

 

21.            

Чугунов Бажен Вадимович

Контракт

 

 

22.            

Шустова Владислава Олександрівна

Контракт

 

 

23.            

Якименко Любов Іванівна

Контракт

 

                  

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 224 Технології медичної діагностики та лікування

спеціалізація Лабораторна діагностика

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група Л-10

 

Класний керівник  Черемісова Ірина Іванівна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Бірюков Олександр Сергійович

Бюджет

 

 

2.      

Вербицька Каріна Вікторівна

Бюджет

 

 

3.      

Виручек Анастасія Володимирівна

Бюджет

 

 

4.      

Горбань Діана Сергіївна

Бюджет

 

 

5.      

Дербишева Анастасія Олександрівна

Бюджет

 

 

6.      

Древіна Варвара Ігорівна

Контракт

 

 

7.      

Кожедуб Єлизавета Олексіївна

Бюджет

 

 

8.      

Кукушкіна Маргарита Сергіївна

Бюджет

 

 

9.      

Пирогова Олександра Дмитрівна

Бюджет

 

 

10.            

Савченко Анастасія Сергіївна

Бюджет

 

 

11.            

Савченко Вероніка Романівна

Бюджет

 

 

12.            

Севрюкова Анна Олександрівна

Бюджет

 

 

13.            

Слаута Ірина Іванівна

Бюджет

 

 

                                                                                                                

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 224 Технології медичної діагностики та лікування

спеціалізація Лабораторна діагностика

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група Л-25

 

Класний керівник  _____________________

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Верескун Юлія Павлівна

Бюджет

 

 

                                                                                                                           

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Сестринська справа

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група М-10

 

Класний керівник  Подгорна Олена Борисівна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Афонін Андрій Андрійович

Бюджет

 

 

2.      

Афоніна Валерія Андріївна

Бюджет

 

 

3.      

Богдан Ангеліна Владиславівна

Бюджет

 

 

4.      

Бондар Валерія Сергіївна

Бюджет

 

 

5.      

Ботвич Анастасія Сергіївна

Бюджет

 

 

6.      

Васильєва Крістіна Вячеславівна

Бюджет

 

 

7.      

Гавій Марина Степанівна

Бюджет

 

 

8.      

Герман Влада Ігорівна

Бюджет

 

 

9.      

Гирман Марина Євгенівна

Бюджет

 

 

10.            

Голікова Яна Дмитрівна

Бюджет

 

 

11.            

Гусєва Віолєтта Олексіївна

Бюджет

 

 

12.            

Зубко Катерина Юріївна

Бюджет

 

 

13.            

Ігнатішина Катерина Віталіївна

Бюджет

 

 

14.            

Калмикова Марина Валентинівна

Бюджет

 

 

15.            

Кобзар Олег Анатолійович

Бюджет

 

 

16.            

Костіва Дар’я Сергіївна

Бюджет

 

 

17.            

Криворучко Каріна Юріївна

Бюджет

 

 

18.            

Мулявка Владлена Олександрівна

Бюджет

 

 

19.            

Недорубко Юлія Станіславівна

Бюджет

 

 

20.            

Панченко Дар’я Олегівна

Бюджет

 

 

21.            

Перепічай Анастасія Дмитрівна

Бюджет

 

 

22.            

Приходько Марія Віталіївна

Бюджет

 

 

23.            

Розторгуєва Юлія Василівна

Бюджет

 

 

24.            

Світлична Дарина Олександрівна

Бюджет

 

 

25.            

Топоркова Дарія Олександрівна

Бюджет

 

 

26.            

Удальцова Яна Олександрівна

Бюджет

 

 

27.            

Фадєєва Лілія Ігорівна

Бюджет

 

 

28.            

Фоміна Аліна Олександрівна

Бюджет

 

 

29.            

Чернуха Валерія Євгенівна

Бюджет

 

 

30.            

Шаламова Тетяна Вячеславівна

Бюджет

 

 

                                                                                                                          

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Сестринська справа

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група М-11

 

Класний керівник  Тураєва Ірина Володимирівна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Астаф’єва Яна Миколаївна

Бюджет

 

 

2.      

Вацпан Анастасія Ігорівна

Бюджет

 

 

3.      

Веклюк Лоліта Геннадіївна

Бюджет

 

 

4.      

Вороніна Влада Сергіївна

Бюджет

 

 

5.      

Горбунова Олена Володимирівна

Бюджет

 

 

6.      

Дерев’янко Анастасія Віталіївна

Бюджет

 

 

7.      

Єськова Карина Вадимівна

Бюджет

 

 

8.      

Корнейко Єлизавета  Сергіївна

Бюджет

 

 

9.      

Кривенець Юлія Андріївна

Бюджет

 

 

10.            

Лисакова Аміна Сергіївна

Бюджет

 

 

11.            

Літвіченко Олександра Юріїївна

Бюджет

 

 

12.            

Лужна Ксенія Олександрівна

Бюджет

 

 

13.            

Маркосян Ануш Манвелівна

Бюджет

 

 

14.            

Мисик Дарина Олексіївна

Бюджет

 

 

15.            

Мінайлов Олег Олексійович

Бюджет

 

 

16.            

Мовчан Анастасія Олегівна

Бюджет

 

 

17.            

Носик Ганна Андріївна

Бюджет

 

 

18.            

Пашкова Вероніка Анатоліївна

Бюджет

 

 

19.            

Петрова Ганна Сергіївна

Бюджет

 

 

20.            

Прихідько Юлія Геннадіївна

Бюджет

 

 

21.            

Радзівіл Дар’я Анатоліївна

Бюджет

 

 

22.            

Середа Вікторія Сергіївна

Бюджет

 

 

23.            

Сіротіна Єлизавета Сергіївна

Бюджет

 

 

24.            

Стороженко Валерія Андріївна

Бюджет

 

 

25.            

Сулейманова Мадінат Сулейманівна

Бюджет

 

 

26.            

Форостянова Дар’я  Олегівна

Бюджет

 

 

27.            

Харченко Ольга Володимирівна

Бюджет

 

 

28.            

Циплєнков Денис Євгенійович

Бюджет

 

 

29.            

Шевченко Дар’я Олексіївна

Бюджет

 

 

30.            

Шинкарьова Катерина Дмитрівна

Бюджет

 

 

                                                                                                                             

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Сестринська справа

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група М-12

 

Класний керівник  Марченко Валерій Павлович

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Асланова Назанін

Бюджет

 

 

2.      

Бабінцева Катерина Миколаївна

Бюджет

 

 

3.      

Бова Карина Русланівна

Бюджет

 

 

4.      

Богданова Дар’я Володимирівна

Бюджет

 

 

5.      

Волощук Ангеліна Віталіївна

Бюджет

 

 

6.      

Горбунова Єлизавета Андріївна

Бюджет

 

 

7.      

Дьякова Яна Андріївна

Бюджет

 

 

8.      

Златковська Анна Олегівна

Бюджет

 

 

9.      

Ільченко Аміна Володимирівна

Бюджет

 

 

10.            

Канатникова Ганна Ігорівна

Бюджет

 

 

11.            

Колодочка Крістіна Сергіївна

Бюджет

 

 

12.            

Конохова Вероніка Тарасівна

Бюджет

 

 

13.            

Лагунова Анастасія Олексіївна

Бюджет

 

 

14.            

Левченко Марія Андріївна

Бюджет

 

 

15.            

Манахова Анастасія Олександрівна

Бюджет

 

 

16.            

Марченко Анастасія Олегівна

Бюджет

 

 

17.            

Набок Ірина Валеріївна

Бюджет

 

 

18.            

Науменко Анна Віталіївна

Бюджет

 

 

19.            

Пасічна Світлана Ігорівна

Бюджет

 

 

20.            

Петріна Світлана Сергіївна

Бюджет

 

 

21.            

Русіна Анастасія Миколаївна

Бюджет

 

 

22.            

Сауленко Олександра Дмитрівна

Бюджет

 

 

23.            

Смаль Світлана Сергіївна

Бюджет

 

 

24.            

Собіна Альона Анатоліївна

Бюджет

 

 

25.            

Філоненко Михайло Максимович

Бюджет

 

 

26.            

Фроленкова Поліна Миколаївна

Бюджет

 

 

27.            

Чепура Ганна Ростиславівна

Бюджет

 

 

28.            

Чередніченко Катерина Віталіївна

Бюджет

 

 

29.            

Шевченко Кирило Олегович

Бюджет

 

 

30.            

Шкрябова Ірина Олегівна

Бюджет

 

 

                                                                                                                   

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Сестринська справа

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група М-13

 

Класний керівник  Бабій Віктор Іванович

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Безцінна Ольга Сергіївна

Бюджет

 

 

2.      

Бурда Олександра Олександрівна

Бюджет

 

 

3.      

Вернер Анна Володимирівна

Бюджет

 

 

4.      

Гунько Віолетта Сергіївна

Бюджет

 

 

5.      

Дзюба Кирило Юрійович

Бюджет

 

 

6.      

Дрозд Анастасія Русланівна

Бюджет

 

 

7.      

Жмурко Олена Михайлівна

Бюджет

 

 

8.      

Зборошенко Анастасія Андріївна

Бюджет

 

 

9.      

Зінов’єва Анастасія Василівна

Бюджет

 

 

10.            

Івченко Марія Анатоліївна

Бюджет

 

 

11.            

Кайдаш Єлізавета Юріївна

Бюджет

 

 

12.            

Коноваленко Анастасія Євгенівна

Бюджет

 

 

13.            

Коновалова Катерина Сергіївна

Бюджет

 

 

14.            

Коростельова Софія Романівна

Бюджет

 

 

15.            

Кубарич Альона Василівна

Бюджет

 

 

16.            

Куценко Діана Олександрівна

Бюджет

 

 

17.            

Лашкевич Анна Олегівна

Бюджет

 

 

18.            

Ніколенко Катерина Сергіївна

Бюджет

 

 

19.            

Палієва Анастасія Володимирівна

Бюджет

 

 

20.            

Політовська Марія Олександрівна

Бюджет

 

 

21.            

Рожко Роман Євгенович

Бюджет

 

 

22.            

Скребцова Марія Владиславівна

Бюджет

 

 

23.            

Скриннік  Вікторія Вадимівна

Бюджет

 

 

24.            

Скрипник Владислава Геннадіївна

Бюджет

 

 

25.            

Слабодчикова Марія Миколаївна

Бюджет

 

 

26.            

Слюсарева Анна Сергіївна

Бюджет

 

 

27.            

Удовиченко Катерина Олександрівна

Бюджет

 

 

28.            

Фідяєва Аліна Олегівна

Бюджет

 

 

29.            

Щетиніна Яна Ігорівна

Бюджет

 

 

30.            

Юр’єва Олександра Олексіївна

Бюджет

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Сестринська справа

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група М-14

 

Класний керівник  Сичук Наталія Сергіївна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Аношкіна Олександра Олександрівна

Бюджет

 

 

2.      

Бахнар Діана Сергіївна

Бюджет

 

 

3.      

Боровик Анастасія Романівна

Бюджет

 

 

4.      

Бутова Катерина Андріївна

Бюджет

 

 

5.      

Василенко Ольга Леонідівна

Бюджет

 

 

6.      

Вишневецька Олександра Сергіївна

Бюджет

 

 

7.      

Гладкова Альона Олександрівна

Бюджет

 

 

8.      

Доля Оксана Павлівна

Бюджет

 

 

9.      

Жимолдінова Дар’я Юріївна

Бюджет

 

 

10.            

Кітаєва Ангеліна Вячеславівна

Бюджет

 

 

11.            

Клиженко Катерина Станіславівна

Бюджет

 

 

12.            

Крикун Дар’я Василівна

Бюджет

 

 

13.            

Лещенко Карина Сергіївна

Бюджет

 

 

14.            

Літінська Анастасія Олександрівна

Бюджет

 

 

15.            

Ляшко Дар’я Сергіївна

Бюджет

 

 

16.            

Морозкіна Олена Михайлівна

Бюджет

 

 

17.            

Нестьора Валерія Павлівна

Бюджет

 

 

18.            

Новицька Златослава Русланівна

Бюджет

 

 

19.            

Панков Максим Денисович

Бюджет

 

 

20.            

Панченко Катерина Романівна

Бюджет

 

 

21.            

Піднебесна Анна Олександрівна

Бюджет

 

 

22.            

Полежаєва Єкатерина Віталіївна

Бюджет

 

 

23.            

Степанова Анастасія Сергіївна

Бюджет

 

 

24.            

Суркова Поліна Сергіївна

Бюджет

 

 

25.            

Тараненко Данило Олександрович

Бюджет

 

 

26.            

Ткаченко Анна Сергіївна

Бюджет

 

 

27.            

Усачова Єлизавета Олександрівна

Бюджет

 

 

28.            

Хлоповська  Шарлотта Ігорівна

Бюджет

 

 

29.            

Чвалов Олексій Дмитрович

Бюджет

 

 

30.            

Шарко Владислава Олександрівна

Бюджет

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Сестринська справа

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група М-15

 

Класний керівник  Тратнікова Ольга Анатоліївна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Абраамян Ангеліна Мартінівна

Контракт

 

 

2.      

Байрачна Софія Олександрівна

Контракт

 

 

3.      

Василенко Лариса Ігорівна

Контракт

 

 

4.      

Городишеніна Кристина Дмитрівна

Контракт

 

 

5.      

Докка Лоліта Євгеніївна

Контракт

 

 

6.      

Доля Карина Олександрівна

Контракт

 

 

7.      

Захарченко Каміла Марімівна

Контракт

 

 

8.      

Касьянова Анна Андріївна

Контракт

 

 

9.      

Крохмаль Наталія Вікторівна

Контракт

 

 

10.            

Кулініч Валерія Олегівна

Контракт

 

 

11.            

Курова Оксана Григорівна

Контракт

 

 

12.            

Лопатіна Надія Павлівна

Контракт

 

 

13.            

Мартинова Олена Володимирівна

Контракт

 

 

14.            

Мащенко Олександр Сергійович

Контракт

 

 

15.            

Молокова Катерина Олегівна

Контракт

 

 

16.            

Нефьодова Аліна Віталіївна

Контракт

 

 

17.            

Офій Надія Сергіїівна

Контракт

 

 

18.            

Офій Поліна Сергіївна

Контракт

 

 

19.            

Погодіна Єва Вадимівна

Контракт

 

 

20.            

Руденко Дар’я Юріївна

Контракт

 

 

21.            

Сербіна Аліна Олексіївна

Контракт

 

 

22.            

Скалозубова Юлія Валентинівна

Контракт

 

 

23.            

Стороженко Поліна Сергіївна

Контракт

 

 

24.            

Стрілець Вікторія Віталіївна

Контракт

 

 

25.            

Тимченко Анжеліка Володимирівна

Контракт

 

 

26.            

Третяк Вікторія Олександрівна

Контракт

 

 

27.            

Тризна Аліна Євгенівна

Контракт

 

 

28.            

Фісько Діана Валеріївна

Контракт

 

 

29.            

Хлуд Ангеліна Михайлівна

Контракт

 

 

30.            

Чепур Крістіна Максимівна

Контракт

 

 

31.            

Чередниченко Аліна Сергіївна

Контракт

 

 

32.            

Штанська Юлія Сергіївна

Контракт

 

 

33.            

Юр’єва Катерина Олександрівна

Контракт

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

спеціалізація Медична оптика

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група МО-10

 

Класний керівник  Бернадська Тетяна Володимирівна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Крутінь Анастасія Миколаївна

Контракт

 

 

2.      

Павлюк Анастасія Володимирівна

Контракт

 

 

3.      

Толоконников Ігор Вадимович

Контракт

 

 

4.      

Хурда Дарина Віталіївна

Контракт

 

 

5.      

Юр’єва Валерія Валеріївна

Контракт

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Сестринська справа

на основі повної загальної середньої освіти

 

Група МC-25

 

Класний керівник  Пащенко Інна Олексіївна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Бабенко Анна Дмитрівна

Бюджет

 

 

2.      

Бунтовська Юлія Андріївна

Бюджет

 

 

3.      

Василенко Світлана Олександрівна

Бюджет

 

 

4.      

Воробйова Катерина Вадимівна

Бюджет

 

 

5.      

Герман Любов Олександрівна

Бюджет

 

 

6.      

Гольченко Олександра Олександрівна

Бюджет

 

 

7.      

Деркач Марина Романівна

Бюджет

 

 

8.      

Заніна Ейрине-Софіа Валентинівна

Бюджет

 

 

9.      

Кодацька Єлизавета Володимирівна

Бюджет

 

 

10.            

Коновалова Дар’я Сергіївна

Бюджет

 

 

11.            

Мастика Юлія Володимирівна

Бюджет

 

 

12.            

Михайленко Анна Олександрівна

Бюджет

 

 

13.            

Павловська Ганна Сергіївна

Бюджет

 

 

14.            

Пазиненко Наталія Сергіївна

Бюджет

 

 

15.            

Попряник Марина Олександрівна

Бюджет

 

 

16.            

Протасенко Анна Андріївна

Бюджет

 

 

17.            

Святобог Віта Григорівна

Бюджет

 

 

18.            

Сокольська Марія Сергіївна

Бюджет

 

 

19.            

Тімоніна Яна Олександрівна

Бюджет

 

 

20.            

Тюпова Валентина Ігорівна

Бюджет

 

 

21.            

Ульянова Аріна Сергіївна

Бюджет

 

 

22.            

Христоєва Аліса Сергіївна

Бюджет

 

 

23.            

Шиян Аніта Олегівна

Бюджет

 

 

24.            

Шкарапута Анна Олександрівна

Бюджет

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Сестринська справа

на основі повної загальної середньої освіти

 

Група МС-26

 

Класний керівник  Кануннікова Тетяна Миколаївна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Байдак Анастасія Олегівна

Бюджет

 

 

2.      

Бездітко Анна Олексіївна

Бюджет

 

 

3.      

Бурлуцька Світлана Валеріївна

Бюджет

 

 

4.      

Буряк Тетяна Сергіївна

Бюджет

 

 

5.      

Васьків Софія Сергіївна

Бюджет

 

 

6.      

Воротнікова Каріна Романівна

Бюджет

 

 

7.      

Глущенко Наталія Романівна

Бюджет

 

 

8.      

Єнікєєва Діана Тимурівна

Бюджет

 

 

9.      

Задеря Катерина Вікторівна

Бюджет

 

 

10.            

Зайнуліна Надія Ігорівна

Бюджет

 

 

11.            

Капко Вікторія Богданівна

Бюджет

 

 

12.            

Коновалова Альона Станіславівна

Бюджет

 

 

13.            

Коняшкіна Ольга Олександрівна

Бюджет

 

 

14.            

Лемешко Валерія Олександрівна

Бюджет

 

 

15.            

Павленко Дмитро Іванович

Контракт

 

 

16.            

Півнєва Катерина Дмитрівна

Контракт

 

 

17.            

Плотнікова Вікторія Олександрівна

Бюджет

 

 

18.            

Рютіна Вікторія Олегівна

Бюджет

 

 

19.            

Сірко Віталія Іванівна

Бюджет

 

 

20.            

Стрєльцова Олена Василівна

Бюджет

 

 

21.            

Хоменко Валерія Віталіївна

Бюджет

 

 

22.            

Хуповець Єлизавета Леонідівна

Бюджет

 

 

23.            

Шепелєв Павло Юрійович

Бюджет

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 224 Технології медичної діагностики та лікування

спеціалізація Рентгенодіагностика

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група РД-10

 

Класний керівник  Малюга Артур Анатолійович

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Войцишевський Олександр Сергійович

Бюджет

 

 

2.      

Дейнеко Наталія Олександрівна

Контракт

 

 

3.      

Кальченко Анастасія Володимирівна

Бюджет

 

 

4.      

Костенко Денис Віталійович

Бюджет

 

 

5.      

Суслікова Анастасія Андріївна

Бюджет

 

 

6.      

Чорна Марина Вікторівна

Бюджет

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 224 Технології медичної діагностики та лікування

спеціалізація Рентгенодіагностика

на основі повної загальної середньої освіти

 

Група РД-25

 

Класний керівник  Жмудь Тетяна Анатоліївна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Захарчук Влада Олександрівна

Бюджет

 

 

2.      

Леонтьєва Анна Юріївна

Бюджет

 

 

3.      

Суббота Ярослав Сергійович

Бюджет

 

 

4.      

Хіценко Анастасія Владиславівна

Бюджет

 

 

5.      

Черкашина Аліна Євгеніївна

Бюджет

 

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 221 Стоматологія

спеціалізація Стоматологія

на основі повної загальної середньої освіти

 

Група С-1

 

Класний керівник  Руденко Ніна Анатоліївна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Гробовий Віталій Едуардович

Контракт

 

 

2.      

Найдьонова Діана Сергіївна

Контракт

 

 

3.      

Репетунова Карина Едуардівна

Контракт

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Лікувальна  справа

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група Ф-10

 

Класний керівник  Курсачова Анастасія Валентинівна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Близнюк Григорій Віталійович

Бюджет

 

 

2.      

Василенко Дар’я Олегівна

Бюджет

 

 

3.      

Вяла Анастасія Валеріївна

Бюджет

 

 

4.      

Гайденко Василина Василівна

Бюджет

 

 

5.      

Дзюба Даніель Станіславович

Бюджет

 

 

6.      

Канівець Володимир Віталійович

Бюджет

 

 

7.      

Клименко Ілля Вадимович

Бюджет

 

 

8.      

Колосар Сергій Олексійович

Бюджет

 

 

9.      

Кулієва Ірада Вахаб кизи

Бюджет

 

 

10.            

Молчанова Карина Русланівна

Бюджет

 

 

11.            

Порошина Вікторія Олександрівна

Бюджет

 

 

12.            

Рибалкіна Галина Олександрівна

Бюджет

 

 

13.            

Рига Дар’я Олександрівна

Бюджет

 

 

14.            

Рогова Єлизавета Тимурівна

Бюджет

 

 

15.            

Руденок Анна Юріївна

Бюджет

 

 

16.            

Сукач Даниїл Сергійович

Бюджет

 

 

17.            

Тітов Микита Валерійович

Бюджет

 

 

18.            

Харсійова Вікторія Русланівна

Бюджет

 

 

19.            

Щукін Олексій Сергійович

Бюджет

 

 

20.            

Яковлєв Нікіта Русланович

Бюджет

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Лікувальна  справа

на основі базової загальної середньої освіти

 

Група Ф-11

 

Класний керівник  Раковська Альона Сергіївна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Атакішієва Фатіма Ібрагім кизи

Контракт

 

 

2.      

Базаєва Владислава Євгенівна

Контракт

 

 

3.      

Волобуєва Ірина Володимирівна

Контракт

 

 

4.      

Гозіна Вікторія Олександрівна

Контракт

 

 

5.      

Дикань Дмитро Станіславович

Контракт

 

 

6.      

Кисляк Пилип Олексійович

Контракт

 

 

7.      

Коваленко Микита Артемович

Контракт

 

 

8.      

Козлова Еліна Олексіївна

Контракт

 

 

9.      

Конарєв Нікіта Валерійович

Контракт

 

 

10.            

Лебедько Ілля Олександрович

Контракт

 

 

11.            

Лісовиков Данило Юрійович

Контракт

 

 

12.            

Лугова Тетяна Олександрівна

Контракт

 

 

13.            

Паршуков Іван Максимович

Контракт

 

 

14.            

Подгорна Олександра Валеріївна

Контракт

 

 

15.            

Ропотова Ірина Леонідівна

Контракт

 

 

16.            

Сазонов Ігор Олександрович

Контракт

 

 

17.            

Совко Світлана Андріїївна

Контракт

 

 

18.            

Сорокотяга Алла Анатоліївна

Контракт

 

 

19.            

Трофимова Ольга Олексіївна

Контракт

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 223 Медсестринство

спеціалізація Лікувальна  справа

на основі повної загальної середньої освіти

 

Група Ф-25

 

Класний керівник  Бондарєва Олена Олексіївна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Булах Антон Євгенович

Бюджет

 

 

2.      

Бут Анастасія Сергіївна

Бюджет

 

 

3.      

Ващенко Юліана Олександрівна

Бюджет

 

 

4.      

Газі Діана Сергіївна

Контракт

 

 

5.      

Гурова Людмила Олександрівна

Бюджет

 

 

6.      

Дубовік Ірина Геннадіївна

Бюджет

 

 

7.      

Іванова Вікторія Володимирівна

Бюджет

 

 

8.      

Кільмаєва Єлизавета Сергіївна

Бюджет

 

 

9.      

Кривошеєв Олександр Олександрович

Бюджет

 

 

10.            

Курбанова Зулейха Габіб кизи

Бюджет

 

 

11.            

Ляшенко Аліна Андріївна

Бюджет

 

 

12.            

Максименко Катерина Геннадіївна

Бюджет

 

 

13.            

Маяцький Микита Володимирович

Бюджет

 

 

14.            

Непійко Світлана Іванівна

Контракт

 

 

15.            

Пасько Дарина Олегівна

Бюджет

 

 

16.            

Пономаренко Ангеліна Максимівна

Бюджет

 

 

17.            

Саміло Дмитро Володимирович

Бюджет

 

 

18.            

Смусенок Євгенія Сергіїна

Бюджет

 

 

19.            

Циганок Катерина Петрівна

Бюджет

 

 

20.            

Черкашина Яна Віталіївна

Бюджет

 

 

21.            

Шаповалов Максим Віталійович

Бюджет

 

 

22.            

Яблонська Катерина Вадимівна

Бюджет

 

 

Список студентів

КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж»

спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

спеціалізація Медична оптика

на основі повної загальної середньої освіти

 

Група ЗМО-1

 

Класний керівник  Оленчук Олена Валентинівна

 

 №

 п/п

П.І.Б.

Форма навчання

 

 

1.      

Вітошкіна Юлія Сергіївна

Контракт

 

 

2.      

Дементієвська Анастасія Владиславівна

Контракт

 

 

3.      

Задорожний Юрій Миколайович

Контракт

 

 

4.      

Рябко Лариса Миколаївна

Контракт

 

 

5.      

Чистякова Марина Ігорівна

Контракт