(057) 392-15-78
(057) 706-39-66

Рейтинговий список студентів на отримання академічної та соціальної стипендії

 

Рейтинговий список студентів на отримання академічної та соціальної  стипендії

за результатами ІІ півріччя 2016/2017 навчального року

з/п

П. І. по Б. студента

Рейтинговий

бал

Примітка

Група М – 2

1.

Волощук Владиславі Михайлівні

4,12

інв.  І гр. безстроково

2.

Перегудовій Олені Сергіївані

3,38

інв.  ІІгр

безстроково

3.

Сафаровій Зарріні Самієвні

3,83

інв.  І гр.

безстроково

Група М – 3

1.

Байцеровій Катерині Юріївні

4,7

інв.  ІІгр.

безстроково

2.

Березіну Руслану Михайловичу

4,42

інв.  І гр.

безстроково

3.

Гарник Анастасії Юріївні

3,33

інв.  І гр.

безстроково

4.

Кастрикіній Тетяні Олександрівні

4,61

інв.  І гр.

безстроково

5.

Мережкіну Івану Володимировичу

3,79

інв. І гр.

безстроково

6.

Москальцю Анатолію Вікторовичу

4,42

інв. І гр.

безстроково

7.

Москальцю Віктору Івановичу

4,51

інв. І гр.

безстроково

8.

Сивашу Роману Олексійовичу

3,24

інв. І гр. до 01.08.2017

9.

Судніциній Анні Русланівні

4,42

інв. І гр. до 01.12.2017

10.

Чірві Олександру Руслановичу

4,42

інв.  І гр.

безстроково

Група М – 20

1.

Барчан Катерині Романівні

8,79

 

2.

Геновій Ользі Іванівні

8,48

 

3.

Гунько Ангеліні Сергіївні

7,11

малозаб. до 31.08.2017

4.

Гуньку Дмитру Сергійовичу

6,72

малозаб. до 31.08.2017

5.

Кас`яненко Ганні Олексіївні

8,53

 

6.

Коритовській Катерині Андріївні

7,74

дит - сирота

7.

Лазурській Сніжані Сергіївні

9,11

 

8.

Маркозії Діані Гелаївні

8,17

 

9.

Мешковій Дарині Володимирівні

6,99

дит інв. до 15.07.2018р

10.

Саркісян Еліні Сергіївні

8,61

 

11.

Сиромятніковій Анастасії Андріївні

9,33

 

12.

Харченко Анастасії Євгеніївні

8,58

 

13.

Шаєвій Аліні Олександрівні

9,10

 

14.

Яців Валерії Юріївні

8,41

 

Група М – 21

1.

Басараб Дар`ї Андріївні

9,18

 

2.

Басараб Єлизаветі Андріївні

9,38

 

3.

Бельській Анні Сергіївні

8,93

 

4.

Білоус Анастасії Петрівні

8,97

 

5.

Вегері Ірині Арсенівні

8,48

 

6.

Вітренко Світлані Олександрівні

8,93

 

7.

Гамановському Сергію Сергійовичу

8,48

 

8.

Гунько Тетяні Вадимівні

8,22

 

9.

Давидовій Олександрі Олегівні

8,86

 

10.

Далецькому Нікіті Петровичу

9,96

 

11.

Джорджашвілі Наірі Арменівні

8,31

 

12.

Ель Малкі Ілоні Хабібівні

10,14

 

13.

Жакот Інзі Дмитрівні

9,76

 

14.

Козуб Маргариті Сергіївні

9,18

 

15.

Корольовій Юлії Сергіївні

8,99

 

16.

Кудрич Віолеті Олегівні

6,17

дит позб батьк пікл

17.

М`якушці Христині Русланівні

9,12

 

18.

Макшановій Алісі Євгенівні

9,06

 

19.

Матвеєвій Оксані Віталіївні

9,83

 

20.

Моренець Наталії Олександрівні

9,06

 

21.

Плужник Любові Володимирівні

8,67

 

22.

Пристінській Анастасії Юріївні

8,79

 

23.

Роговій Олені Юріївні

8,62

 

24.

Христюшиній Юлії Миколаївні

9,60

 

25.

Шикульській Анні Василівні

7,41

ВПО

Група М – 22

1.

Бажановій Катерині Олексіївні

8,36

 

2.

Баштенко Даріні Олександрівні

8,84

 

3.

Бичковій Олександрі Спартаківні

9,0

 

4.

Гребенюку Назару Вікторовичу

8,16

 

5.

Дмитрук Валентині Дмитрівні

8,18

 

6.

Здорик Аліні Євгенівні

8,55

 

7.

Зубатенко Софії Валеріївні

8,94

 

8.

Кручиній Аніті Олексіївні

8,18

 

9.

Машурі Діані Олегівні

8,71

 

10.

Пивоваровій Валерії Михайлівні

8,06

інв дит до 22.06.2019р

11.

Родак Іуліані-Даніелі Миколаївні

9,21

 

12.

Самсоненко Поліні Віталіївні

8,18

 

13.

Смаль Анні Миколаївні

9,0

 

14.

Фроловій Анні Миколаївні

8,82

 

15.

Чубукіній Анастасії Романівні

8,3

 

Група М – 23

1.

Бірюковій Ганні Вадимівні

8,57

 

2.

Гриненко Анастасії Миколаївні

10,12

 

3.

Мавляновій Аліні Олександрівні

5,2

батько УБД

4.

Намазовій Алсу Музанфарівні

8,83

 

5.

Пантелейчук Анні Євгенівні

7,92

інв дит до 01.11.2018р.

6.

Сало Аліні Сергіївні

8,19

 

7.

Сімоненковій Тетяні Іванівні

8,44

 

8.

Хмельовій Анастасії Дмитрівні

8,8

 

Група М – 24

1.

Боягіну Вадиму Руслановичу

9,83

 

2.

Бугрименко Кірі Олегівні

5,63

дитина шахтаря

3.

Гейнович Діані Євгеніївні

6,00

ВПО

4.

Кизь Анні Олегівні

8,91

 

5.

Меженіній Катерині Вікторівні

8,24

 

6.

Сидоровій Марії Максимівні

9,23

 

7.

Тищенко Дар`ї Олегівні

8,16

 

8.

Червоній Людмилі Валеріївні

8,73

 

9.

Шевченко Наталії Миколаївні

8,43

 

Група М – 25

1.

Алексеєвій Олександрі Євгенівні

8,79

 

2.

Бондаревій Єлизаветі Романівні

10,44

 

3.

Івановій Аліні Ігорівні

5,4

УБД

4.

Медвєдєвій Таїсії Станіславівні

8,76

 

5.

Меньшиковій Єлізаветі Олексіївні

8,94

 

6.

Полежаєвій Анастасії Віталіївні

9,13

 

7.

Ромакіній Анастасії Михайлівні

7,91

ВПО

8.

Суботі Катерині Віталіївні

8,44

 

9.

Ушкварку Владиславу Володимировичу

8,13

 

10.

Черемісову Данилі Віталійовичу

9,11

 

Група М – 26

1.

Болтнєвій Анастасії Олександрівні

8,57

 

2.

Білоус Олені Юріївні

 

малозаб. до 30.09.2017р

3.

Грибеник Анастасії Олександрівні

8,17

 

4.

Майнич Наталії Сергіївні

4,5

сирота

5.

Олихневич Аліні Валеріївні

8,31

 

6.

Сергєйчик Маргариті Михайлівні

8,14

 

7.

Тецу Григорію Олексійовичу

8,29

 

8.

Щепіній Вікторії Євгенівні

7,57

ВПО

Група М – 27

1.

Баштовій Тетяні Андріївні

9,38

 

2.

Голіус Ліні Олексіївні

9,00

 

3.

Заблуді Анастасії Олександрівні

8,87

 

4.

Захаровій Тетяні Сергіївні

8,54

 

5.

Лук`яненко Вікторії Сергіївні

8,45

 

6.

Петрушенко Кристині Сергіївні

8,24

 

7.

Свяченій Ярославі Юріївні

8,94

 

8.

Суліма Ганні Олегівні

7,03

ВПО

9.

Юрченко Єлизаветі Вячеславівні

9,5

 

Група М – 30

1.

Бельснер Ангеліні Євгенівні

4,1

 

2.

Бєлінській Яні Андріївні

4,21

 

3.

Бряньчик Анні Олексіївні

4,19

 

4.

Волокітіній Інні Геннадіївні

4,15

 

5.

Гільборг Олександрі Геннадіївні

4,74

 

6.

Драній Ірині Олексіївні

4,15

 

7.

Зубковій Марії Сергіївні

4,68

 

8.

Коноваленко Ксенії Дмитрівні

4,74

 

9.

Коц Ганні Володимирівні

4,21

 

10.

Малько Вікторії Володимирівні

4,16

 

11.

Моісєєву Богдану Олександровичу

4,15

 

12.

Нартову Ярославу Павловичу

4,53

 

13.

Пирогу Михайлу Олеговичу

3,55

Дит – інв до 20.07.2017р

14.

Раковець Вікторії Олександрівні

4,27

 

15.

Ртіщевій Марії Едуардівні

4,42

 

16.

Савченко Вікторії Дмитрівні

4,04

Дит – сир, під опікою

17.

Святенко Оксані Володимирівні

4,1

 

18.

Селіверстовій Вікторії Юріївні

4,44

 

19.

Семічевій Анні Андріївні

4,15

 

20.

Соцькій Олександрі Володимирівні

4,71

 

21.

Усенко Діані Сергіївні

4,13

 

22.

Хлань Марині Віталіївні

4,07

 

23.

Якубовському Костянтину Володимировичу

4,18

 

Група М – 31

1.

Бакшеєвій Тетяні Олександрівні

4,09

 

2.

Винокур Владиславі Ігорівні

4,04

 

3.

Грековій Вікторії Олександрівні

4,00

 

4.

Гусейновій Лейлі Алосатівні

4,01

 

5.

Даншиній Віолетті Віталіївні

4,09

 

6.

Істоміній Кароліні Олександрівні

4,03

 

7.

Кондратовій Олені Анатоліївні

3,1

УБД

8.

Луценко Анастасії Володимирівні

4,00

 

9.

Мандей Джой

4,4

 

10.

Маяцькому Владиславу Ігоровичу

4,09

 

11.

Мохарєвій Мирославі Сергіївні

4,51

 

12.

Назаровій Наталії Анатоліївні

4,01

 

13.

Савчук Валерії Олександрівні

4,12

 

14.

Скріпніченко Лоліті Дмитрівні

4,75

 

15.

Усовниченко Марії Дмитрівні

4,03

 

16.

Шевченко Олександрі Володимирівні

4,15

 

Група М – 32

1.

Бєльській Анні Вадимівні

4,00

 

2.

Дьоміній Юлії Сергіївні

4,06

 

3.

Костенко Аліні Олександрівні

4,04

 

4.

Луценку Родіону Олеговичу

4,12

 

5.

Михайлову Нікіті Сергійовичу

3,01

Дит – інв

до 08.07..2017р

6.

Міщенко Кристині Євгенівні

4,1

 

7.

Назаренко Юлії Станіславівні

4,52

 

8.

Пащенко Вікторії Сергіївні

4,35

 

9.

Перепилиці Олені Сергіївні

4,2

 

10.

Семененко Ніні Іванівні

4,12

 

11.

Солоницькій  Альоні Олександрівні

4,04

 

12.

Ткаченко Альбіні Олександрівні

4,06

 

13.

Ульяновій Вікторії Андріївні

3,16

Дитина – сирота

14.

Умарпашаєву Самуілу Айдиновичу

4,05

 

15.

Шуліці Тетяні Олександрівні

4,47

 

Група М – 33

1.

Бурлуцькій Ельвірі Геннадіївні

4,18

 

2.

Буряк Анастасія Олександрівна

4,08

 

3.

Ващенко Ользі Олегівні

4,18

 

4.

Дерязі Маргариті Володимирівні

4,08

 

5.

Єсіповій Дар`ї Валеріївні

4,04

 

6.

Косаревій Карині Ігорівні

4,13

 

7.

Олійник Софії Антонівні

4,08

 

8.

Полуектовій Анастасії Євгеніївні

4,01

 

9.

Пуляєвій Анжеліці Андріївні

4,0

 

10.

Рибалці Каміллі Валеріївні

4,18

 

11.

Свидло Вікторії Андріївні

4,23

 

12.

Степаненко Єлизаветі Вікторівні

4,04

 

13.

Тімаковій Вікторії Юріївні

3,12

сирота

14.

Хавровій  Дар'ї  Олександрівні

4,12

 

Група М – 34

1.

Блудовій Тетяні Юріївні

4,23

 

2.

Віннічук Анастасії Олегівні

3,87

дит інв до

16.05.18р

3.

Гончаренко Марії Павлівні

4,04

 

4.

Кулак Валентині Костянтинівні

4,10

 

5.

Мелітанській Валерії Олександрівні

4,27

 

6.

Поліщук Ярославі Богданівні

4,38

 

7.

Тихенко Тетяні Валентинівні

 

УБД

Група М – 35

1.

Акопян Наірі Георгіївні

4,34

 

2.

Апалькова Дар’я Миколаївна

4,08

 

3.

Бонді Єлизаветі Валеріївні

4,02

 

4.

Горбуновій Дар`ї Тімурівні

4,08

 

5.

Зимогляд Тетяні Вікторівні

3,69

дит інв до 23.01.2019

6.

Кулаковій Ользі Олексіївні

4,03

 

7.

Леонтьєвій Марії Дмитрівні

4,2

 

8.

Лохматовій Дар`ї Сергіївні

4,03

 

9.

Полторацькій Катерині Володимирівні

4,11

 

10.

Роєвій Дарині Володимирівні

4,32

 

11.

Устименко Ірині Сергіївні

 

УБД

12.

Фещук Любові Віталіївні

4,34

 

Група М – 36

1.

Жерновніковій Анні Дмитрівні

4,12

 

2.

Кобелєвій Анні Миколаївні

4,12

 

3.

Кушнарьовій Анастасії Сергіївні

2,89

сирота

4.

Лященку Роману Володимировичу

3,0

ВПО

5.

Одинцовій Ользі Павлівні

4,03

 

6.

Подкопай Аніті Павлівні

4,14

 

7.

Харченко Валерії Сергіївні

4,19

 

Група М – 37

1.

Дягилевій Аліні Юріївні

4,07

 

2.

Кутуз`ян Альбіні Рубенівні

4,07

 

3.

Міхно Валерії Євгенівні

3,78

дит інв до 02.09.2017р

4.

Мукогоренко Валерії Володимирівні

4,07

 

5.

Нестеренко Анні Олександрівні

4,58

 

6.

Павлюку Дмитру Вадимовичу

4,15

 

7.

Тітовій Тетяні Олексіївні

4,19

 

Група МС – 35

1.

Долі Олесі Олександрівні

 

сирота

2.

Ольховській Дарії Володимирівні

3,22

УБД

3.

Шваб Єлизаветі Ігорівні

4,44

 

4.

Шепелі Елеонорі Ігорівні

4,08

 

Група МС – 36

1.

Єрошенко Аліні Віталіївні

4,00

 

2.

Козловій Юлії Володимирівні

4,02

 

3.

Поліщук Марині Володимирівні

4,02

 

4.

Скрябіній Катерині Олегівні

4,07

 

5.

Старусьовій Олені В`ячеславівні

4,55

 

Група МС – 37

1.

Білик Катерині Олегівні

4,02

 

2.

Верховенко Олені Ігорівні

4,32

 

3.

Гапанович Ользі Сергіївні

4,42

 

4.

Довбуш Ользі Олексіївні

4,50

 

5.

Комаровій Юлії Олександрівні

4,42

 

6.

Ткаченко Сніжані Русланівні

3,02

ВПО

Група М – 40

1.

Аксьоновій Олександрі Євгенівні

3,31

дит, позб. батьк. пікл

2.

Андрієнко Галині Миколаївні

4,22

 

3.

Заболотній Катерині Олександрівні

4,06

 

4.

Захаровій Марині Віталіївні

4,19

 

5.

Ібрагімовій Сабіні Ельшанівні

4,05

 

6.

Кіяниці Софії Петрівні

4,11

 

7.

Кубаті Юліані Валентинівні

4,03

 

8.

Кулешовій Анні Миколаївні

4,16

 

9.

Лешко Марині Станіславівні

4,10

 

10.

Лютенко Надії Михайлівні

4,11

 

11.

Мамедовій Ханим Ілхамівні

4,09

 

12.

Молчановій Альоні Іванівні

4,04

 

13.

Нестерцову Владиславу Вячеславовичу

4,16

 

14.

Павловій Олександрі Олегівні

4,48

 

15.

Палазенцевій Ользі Володимирівні

4,12

 

16.

Пояркову Максиму Юрійовичу

3,26

інв. ІІІгр до 01.12.2017

17.

Сєлетковій Анастасії Олексіївні

3,14

інв. ІІІгр до 01.01.2018

Група М – 41

1.

Алексієнку Олександру Юрійовичу

4,23

 

2.

Алієвій Русалі Шахін кизи

4,33

 

3.

Антонюк Вікторії Вікторівні

4,42

 

4.

Босенко Аліні Анатоліївні

4,33

 

5.

Брідюковій Маргариті Віталіївні

4,24

 

6.

Гармаш Ірині Віталіївні

4,89

 

7.

Гриненко Анастасії Ігорівні

3,00

дит, позбав. батьк. пікл

8.

Гусейновій Сабіні Хаганівні

4,33

 

9.

Димихіну Антону Сергійовичу

4,26

 

10.

Карамушці Тетяні Сергіївні

4,23

 

11.

Ключко Ірині Валеріївні

4,47

 

12.

Мальцеву Олександру Олександровичу

4,23

 

13.

Новолокіну Антону Володимировичу

4,4

 

14.

Ольховській Марії Володимирівні

4,27

 

15.

Пашнєвій Анастасії Олександрівні

4,75

 

16.

Прозоровій Євгенії Сергіївні

4,15

 

17.

Разуменко Владі Валеріївні

4,42

 

18.

Усенко Анастасії Костянтинівні

4,9

 

19.

Усмановій Владиславі Баходирівні

4,81

 

20.

Харченко Ользі Володимирівні

4,75

 

21.

Черкашину Павлу Андрійовичу

4,5

 

Група М – 42

1.

Бурсіній Владиславі Романівні

4,18

 

2.

Войтович Аліні Вікторівні

2,94

інв ІІІгр до 01.09.2018р

3.

Глущенко Анастасії Борисівні

4,26

 

4.

Грибко Ренаті Сергіївні

3,76

дит-інв до 22.12.17р

5.

Дулгерь Анастасії Вячеславівні

4,09

 

6.

Коноплі Ліні Андріївні

4,82

 

7.

Криженко Катерині Миколаївні

3,44

сирота

8.

Лисак Дарині Павлівні

4,09

 

9.

Лоскот Діані Костянтинівні

2,7

 інв ІІІ гр до 01.06.2019р

10.

Манаєнко Каріні Романівні

4,03

 

11.

Манжосіній Валерії Михайлівні

2,7

дит, позбавл. батьк. піклув

12.

Плужник Тетяні Федорівні

4,03

 

13.

Пономаренко Оксані Володимирівні

4,26

 

14.

Романенко Валерії Олександрівні

4,09

 

15.

Санжаровій Вероніці Миколаївні

4,18

 

16.

Скляренко Анні Антонівні

4,04

 

Група М – 43

1.

Баклановій Карині Сергіївні

3,78

дит, позб. батьк. пікл

2.

Біловій Оксані Сергіївні

4,1

 

3.

Білько Юлії Євгеніївні

4,04

 

4.

Благодир Ангеліці Костянтинівні

4,6

 

5.

Вавілонському Владиславу Ігоровичу

4,21

 

6.

Гетьман Зої Ігорівні

4,6

 

7.

Затулі Анастасії Ігорівні

4,11

 

8.

Косторній Наталі Анатоліївні

3,11

сирота

9.

Куценко Анастасії Володимирівні

4,04

 

10.

Лучці Вікторії Олександрівні

4,11

 

11.

Марущинець Наталії Михайлівні

4,36

 

12.

Марченко Анастасії Юріївні

3,78

дит, позбавл. батьк. пікл

13.

Онацькій Ользі Сергіївні

4,36

 

14.

Петренку Віталію Костянтиновичу

4,1

 

15.

Подкользіній Ганні Андріївні

4,04

 

16.

Саяпіній Катерині Володимирівні

4,21

 

17.

Стоженко Анні Віталіївні

4,11

 

18.

Хащиній Ірині Вікторівні

3,38

інв ІІІ гр до

04.02.2018р

19.

Чернишовій Аліні Олександрівні

4,05

 

20.

Чигрінову Денису Руслановичу

3,92

інв. ІІІ гр безстроково

21.

Ципковській Ангеліні Ігорівні

4,31

 

Група М – 44

1.

Андрійчук Наталія Романівна

2,95

УБД

2.

Костян Марії Іллівні

3,67

дит, позб батьк. пікл

3.

Полонській Аллі Олександрівні

4,12

 

4.

Соловйовій Інні Віталіївні

3,2

сирота

Група М – 45

1.

Гілці Анастасії Олегівні

4,15

 

2.

Дінісовій Наталії Вікторівні

4,49

 

3.

Каптьол Альбіні Вадимівні

4,23

 

4.

Корецькому Даніілу Вячеславовичу

4,11

 

5.

Коростинському Євгенію Геннадійовичу

2,85

інв ІІгр до 01.11.2017р

6.

Литвин Альоні Олегівні

4,2

 

7.

Лук`яшко Наталії Миколаївні

4,23

 

8.

Марченко Марії Володимирівні

4,73

 

9.

Михайловій Ксенії Валеріївні

4,39

 

10.

Новицькій Ксенії Романівні

4,15

 

11.

Пахомовій Катерині Анатоліївні

4,15

 

12.

Первушкіній Аллі Валеріївні

4,15

 

13.

Стрєльченко Марині Андріївні

4,28

 

14.

Яковенко Каріні Романівні

3,09

інв ІІ гр до

01.12.2017р

Група М – 46

1.

Абєлєнцевій Яні Валеріївні

4,38

 

2.

Гарькавій Вікторії Олександрівні

4,33

 

3.

Кобифі Наталії Андріївні

4,04

 

4.

Коломієць Дарії Андріївні

4,58

 

5.

Кондренко Дарині Валеріївні

4,2

 

6.

Кос Маріанні Ігорівні

4,37

 

7.

Кулікову Глібу Андрійовичу

3,42

УБД

8.

Малишко Наталії Григорівні

4,03

 

9.

Романьковій Анастасії Сергіївні

3,0

сирота

10.

Чертову Іллі Вадимовичу

2,97

інв ІІ гр до 01.09.2017р.

11.

Щербаковій Анастасії Володимирівні

4,34

 

Група М – 47

1.

Винник Валерії Олександрівні

3,77

сирота

2.

Плащову Максиму Михайловичу

3,1

УБД

3.

Сергєєвій Дар`ї Володимирівні

4,14

 

4.

Стеценко Вікторії Євгеніївні

4,27

 

5.

Шевченко Юлії Олександрівні

4,38

 

6.

Юрок Валерії Володимирівні

4,35

 

Група М – 48

1.

Бойко Орині Андріївні

4,03

 

2.

Гавриленко Олені Вадимівні

4,51

 

3.

Гафоровій Махбубі Мансуржонівні

4,42

 

4.

Гладкій Юлії Вячеславівні

4,6

 

5.

Несен Анні Андріївні

4,6

 

6.

Семисал Анжеліці Ігорівні

4,11

 

7.

Шостак Ользі Олександрівні

4,29

 

Група МС – 45

1.

Азімовій Ірині Олександрівні

4,35

 

2.

Головко Юлії Петрівні

3,14

сирота

3.

Кайокіній Валерії Сергіївні

4,42

 

4.

Кобєлєвій Вікторії Валеріївні

4,56

 

5.

Колесник Олені Вікторівні

2,77

інв ІІ гр. до 01.06.19р

6.

Левтєровій Ірині Юріївні

4,29

 

7.

Марченко Оксані Володимирівні

2,91

інв ІІ гр до

01.06.18р.

8.

Найдьоновій Анастасії Максимівні

4,09

дит.поз.

бат.пік.

9.

Петрюк Катерині Геннадіївні

4,09

 

10.

Чернецька Світлані Вадимівні

3,6

ВПО

Група МС – 46

1.

Саранчук Яні Віталіївні

4,00

сирота

2.

Столяренко Дарії Сергіївні

3,82

сирота

Група МС – 47

1.

Кириловій Олені Андріївні

4,49

 

2.

Кіслій Аліні Олександрівні

3,79

інв ІІ гр до 01.10.17р

3.

Колісник Анастасії Сергіївні

3,25

ВПО

4.

Логвиненко Галині Олександрівні

4,27

 

5.

Маленко Анні Валеріївні

4,35

 

6.

Міненко Карині Олексіївні

4,26

 

7.

Мірошник Лілії Володимирівні

4,61

 

8.

Юсуповій Гулмірі Сабіржонівні

4,45

 

Група Ф – 20

1.

Бубирь Аміні Дмитрівні

8,27

 

2.

Волковій Катерині Петрівні

7,86

 

3.

Ємельянову Ігорю Сергійовичу

9,78

 

4.

Ємець Анастасії Сергіївні

8,04

 

5.

Жуку Василю Васильовичу

8,63

 

6.

Задорожньому Андрію Вячеславовичу

9,69

 

7.

Кіценко Карині Олександрівні

8,34

сирота

8.

Кулинич Вероніці Юріївні

8,81

 

Група Ф – 30

1.

Голубову Єгору Юрійовичу

4,03

 

2.

Кізман Дарині Дмитрівні

4,5

 

3.

Короткому Дмитру Вікторовичу

4,63

 

4.

Ляхевич Ганні Олексіївні

3,76

дит шахтаря

5.

Натріашвілі Левану Георгійовичу

4,24

 

6.

Нечаєвій Анні Андріївні

4,18

 

7.

Сирцовій Валерії Михайлівні

4,75

 

8.

Сирцовій Юлії Михайлівні

4,66

 

9.

Слінченко Кристині Михайлівні

4,4

 

10.

Старостіній Анастасії Олексіївні

4,06

 

 

Група Ф – 35

1.

Беззадіній Анастасії Олексіївні

3,17

інв ІІ гр до 01.11.17р.

2.

Вечері Станіславу Євгеновичу

4,23

 

3.

Гуровій Ірині Миколаївні

4,00

 

4.

Єрьоменко Маргариті Сергіївні

4,20

 

5.

Колотілу Богдану Віталійовичу

4,09

 

6.

Макар Катерині Миколаївні

4,5

 

7.

Пацулі Наталі Олександрівні

4,46

 

Група Ф – 40

1.

Браславець Анні Володимирівні

4,14

 

2.

Вировській Вікторії Андріївні

4,06

 

3.

Воробйовій Олені Юріївні

4,32

 

4.

Вострокнутову Івану Леонідовичу

4,35

 

5.

Земляній Карині Володимирівні

4,1

 

6.

Лісному Сергію Костянтиновичу

4,04

 

7.

Меженіній Тетяні Вікторівні

4,24

 

8.

Островській Юлії Леонідівні

3,69

дит позб бат пікл

9.

Сєвідову Антону Володимировичу

4,12

 

10.

Ткаченко Ангеліні Олександрівні

4,0

 

Група Ф – 45

1.

Бубновій Анастасії Олександрівні

4,31

 

2.

Ковальовій Єлизаветі Олексіївні

4,39

 

3.

Обручнікову Тарасу Володимировичу

3,65

сирота

Група А – 35

1.

Бакуліній Інні Дмитрівні

4,31

 

2.

Вдовенко Вікторії Олександрівні

4,21

 

3.

Денчук Дар`ї Олександрівні

3,19

Дит позб бат піклув

4.

Жміньці Марії Борисівні

4,09

 

5.

Моренко Світлані Вячеславівні

4,27

 

6.

Смисловій Валерії Євгенівні

4,46

 

7.

Спиці Крістіні Василівні

4,04

 

Група А – 45

1.

Борзенко Альоні Володимирівні

4,07

сирота

2.

Гордіященко Катерині Андріївні

4,22

 

3.

Доро Любові Сергіївні

4,18

 

4.

Лиманській Оксані Володимирівні

4,51

 

Група Л – 20

1.

Горгопі Марині Вячеславівні

8,26

 

2.

Гурі Юлії Іванівні

9,25

 

3.

Корчагіній Марині Олексіївні

8,18

 

4.

Медведєвій Лілії Володимирівні

8,24

 

5.

Мирошниченко Юлії Михайлівні

7,98

 

6.

Незнамовій Ксенії Олександрівні

8,01

 

7.

Парфенюк Олені Сергіївні

9,25

 

8.

Хаустовій Анні Михайлівні

6,23

сирота

Група Л – 30

1.

Вєлієвій Ельвірі Імдадіївні

4,03

 

2.

Войлову Владиславу Івановичу

4,47

 

3.

Гранкіній Альоні Юріївні

4,09

 

4.

Кравцовій Аліні Сергіївні

4,3

 

5.

Маровтій Яні Сергіївні

4,17

 

6.

Свєтловій Інні Олегівні

4,06

 

7.

Сергієнко Альоні Ігорівні

3,62

дит шахтаря

8.

Сідоровій Ліні Дмитрівні

4,09

 

9.

Таіровій Каріні Віталіївні

4,6

 

10.

Хомченко Аліні Миколаївні

4,34

 

Група Л – 35

1.

Євстратьєвій Анастасії Вікторівні

4,32

 

2.

Поровай Владиславі Станіславівні

4,75

 

3.

Скать Олександрі Володимирівні

4,18

 

4.

Холодовій Олені Романівні

4,32

 

Група РД – 20

1.

Алістровій Анастасії Олександрівні

8,59

 

2.

Добрій Олені Володимирівні

7,55

 

3.

Мартенко Тетяні Петрівні

7,21

ВПО

4.

Положенковій Олені Андріївні

8,73

 

5.

Фесенку Микиті Олексійовичу

7,35

 

Група РД – 35

1.

Водолажченку Валерію Євгенійовичу

4,31

 

2.

Кліновій Олені Андріївні

4,37

 

3.

Рубану Костянтину Миколайовичу

4,37

 

4.

Сурвіло Елізі Леонідівні

4,64