(057) 392-15-78
(057) 706-39-66

Циклові комісії

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ  СТОМАТОЛОГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Зуботехнічна лабораторія №8 

Стоматологічний кабінет доклінічної практики №1

Стоматологічний кабінет доклінічної практики №1

Бази практики в лікувальних установах м. Харкова

Навчальні посібники для студентів,  розроблені викладачами відділення “Стоматологія” ХМК №2

Урок здоров'я в дитячому садку №294 Фрунзенського району м. Харкова

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності “Гігієніст зубний 2012”

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності “Гігієніст зубний 2012”

Нагородження переможниці конкурсу “Кращий гігієніст зубний 2012”
                        студентки ХМК №2 Лобур Альони

Переможниця Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності

                                               Гігієніст зубний 2014

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ МЕДИКІВ

 

25 січня – 3 лютого 2014 року французькою неурядовою громадською
організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони
здоров’я та фармації» (ASFUDS) у співпраці із Українським лікарським
товариством  у Львові проводився Проект у рамках Французько-української
освітньої Програми для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та
фармації, у якому взяли участь викладачі циклу.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Співпраця з компанією КОЛГЕЙТ-ПАЛМОЛІВ Україна ТОВ
 
 
 
 
 

Мисік Лариса Петрівна -голова ЦК

Викладає хімію, медичну хімію.

Категорія:   вища, 

викладач – методист.

Педагогічний  стаж:

34 роки,

в коледжі  - 31 рік

Денисенко Любов Миколаївна

Викладає математику.

Категорія: вища, 

викладач – методист.

Педагогічний стаж:

44 роки,

в коледжі – 26 років.

Кисла Вікторія Георгіївна

Викладає фізику.

Категорія: вища,

викладач – методист.

Педагогічний стаж:

39 років,

в коледжі – 24 роки.

Могилевцева Людмила Костянтинівна

Викладає іноземну мову.

Категорія: вища,

старший викладач.

Педагогічний стаж:

34 роки,

в коледжі - 19 років.

Лісіна Вікторія Іванівна

Викладає іноземну мову

(за професійним спрямуванням).

Категорія: вища.

Педагогічний стаж:

22 роки,

в коледжі 17 років.

Руда Ольга Володимирівна

Викладає: світову та українську літературу.

Категорія: вища,

викладач – методист.

Педагогічний стаж:

17 років,

в коледжі – 17 років.

 

Шевченко Наталя Миколаївна

Викладає українську мову та літературу, українську мову (за професійним спрямуванням).

Категорія: вища,

викладач – методист.

Педагогічний стаж:

27 років,

в коледжі – 14 років.

Пащенко Інна Олексіївна

Викладає біологію.

Категорія: перша.

Педагогічний стаж:

7 років,

у коледжі - 7 років.

Калюжна  Дарина Юріївна

Викладає іноземну мову.

В коледжі з 2010 року.

Профорієнтаційна робота в школі

Виховна робота

Тураєва Ірина Володимирівна

Викладає: українську мову, українську мову

(за професійним спрямуванням).

Категорія:  перша.

Педагогічний  стаж:

29 років,

в коледжі з 2014 року.

 

Циклова комісія основ медсестринства та масажу

Конференція присвячена міжнародному дню медичної сестри яка

відбулася на базі міської клінічної лікарні №13

КЗОЗ Харківська міська
клінічна дитяча лікарня №16
Конкурс
“Краща медична
сестра”

Конференція “Роль
медичної сестри в наданні
медичної допомоги
тяжкохворим”

на базі Харківської міської
клінічної багатопрофільної
лікарні №17 за участю
студентів та викладачів ХМК №2

         

       

     

Благодійний ярморок

 

 

  

 

Профорієнтаційна робота

 

 
 
 
 
 
 

Циклова комісія соціально-економічних та гуманітарних дисциплін

 

Подгорна Олена Борисівна

Викладач вищої категорії.

Закінчила: Харківський державний університет

ім. В.Н.Каразіна.

Працює в коледжі з 1998 року.

Педагогічний стаж – 16 років

Голова ЦК – з 2015 року

Викладає дисципліни:

історія України, основи економічної теорії, географія.

Виконує обов'язки класного керівника. 

Відкрите заняття з історії України

Виховна година в групі М - 23

 

Вараксіна Олена Володимирівна

Викладач вищої категорії.

Закінчила: Харківський юридичний інститут.

Працює в коледжі з 1987 року. Педагогічний стаж – 37 років.

Викладає дисципліни:

основи правознавства,

історія України та всесвітня історія.

На відкритому занятті з історії України

Дроздова Ольга Вікторівна

Викладач: категорія - спеціаліст.

Закінчила: Національний Технічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут» та

Інститут післядипломної освіти Харківського національного педагогічного університету

ім. Г.С.Сковороди

Працює в коледжі з 2015 року.

Педагогічний стаж – 3 роки

Викладає дисципліни:

основи філософських знань, соціологія, людина і світ

 

ЦК терапевтичних дисциплін

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Циклова комісія хірургічних дисциплін

та вузьких спеціальностей

 

Жмурко Світлана Григорівна 

Голова ЦМК хірургічних дисциплін

та вузьких спеціальностей.

Викладач дисципліни медсестринство в хірургії.

Вища категорія.

Викладач методист.

Стаж роботи в коледжі – 28 років

Піддубна Таїсія Василівна 

 

 

Викладач дисципліни медсестринство

в дерматології та венерології.

Вища категорія. Викладач методист.

Стаж роботи в коледжі – 16 років.

 

Негіпа Світлана Анатоліївна

 

Завідувач відділення

«Сестринська справа».

Викладач дисципліни медсестринство

в отоларингології. Вища категорія.

Викладач методист.

 

Стаж роботи в коледжі – 10 років.

Олійник Олена Миколаївна 

Викладач дисципліни медсестринство в

інфектології. Вища категорія.

Викладач методист.

Стаж роботи в коледжі – 20 років

Кленська Світлана Олександрівна

Голова ЦМК природничьо – наукових дисциплін.

Викладач вищої категорії.

Викладач дисципліни медсестринство

в офтальмології.

Стаж роботи в коледжі – 19 років

Юнік Світлана Болеславівна 

 

 

 

Викладач дисципліни медсестринство в онкології.

Викладач І категорії.

Стаж роботи в коледжі – 10 років

Снедков Олексій Миронович 

Викладач дисципліни ВМП та медицина

надзвичайних станів.

Викладач І категорії.

Стаж роботи в коледжі – 12 років

Березіна Анна Валеріївна 

Викладач дисципліни медсестринство в неврології.

 Викладач спеціаліст.

Стаж роботи в коледжі – 2 роки

Васіліна Олена Сергіївна 

Викладач дисципліни медсестринство

в хірургії.

Викладач спеціаліст.

Стаж роботи в коледжі – 1.5 роки

Кіріафіді Наталія Михайлівна 

Викладач дисципліни медсестринство в акушерстві,

анестезіології та реаніматології.

Викладач вищої категорії.

Стаж роботи в коледжі – 17 років

Форостянова Ірина Миколаївна 

 

Викладач дисципліни медсестринство в акушерстві

та гінекології.

Викладач спеціаліст.

Стаж роботи в коледжі – 1.5 роки

Бутлова Людмила Володимирівна 

Лаборант

Стаж роботи в коледжі – 9 років

 

«Медсестринство в хірургії» (тренажерний)

 

 

—“Основ  реаніматології”

 

 

 

 

—«Медсестринство в отоларингології»

 

 

—“Медсестринство в онкології та громадського медсестринства”

— “Медсестринство в неврології, психіатрії та наркології”

 

 

«ВМП та медицина надзвичайних ситуацій»

 

—“Медсестринство в офтальмології”

 

Клінічнічні бази практики 

1 міський пологовий будинок

2 міська лікарня хірургічне відділення 

 

Циклова комісія
фізичного виховання

 

 

Сємікозов Владислав Євгенович

Керівник фізичного виховання

-Спеціаліст першої категорії
-Стаж роботи в коледжі  5 років
- баскетболіст
 
 
 
 

Грищищен Володимир Ларіонович

-Спеціаліст вищої категорії
-Стаж роботи в коледжі  17років
-Легка атлетика
 
 
 
 
 
Коротких Олександр Миколайович
-Спеціаліст другої категорії
-Стаж роботи в коледжі 1рік
-Футбол
 
Макаренко Олена Миколаївна
-Спеціаліст першої категорії
-Стаж роботи в коледжі  13років
-Плавання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Марченко Валерій Павлович
-Спеціаліст першої категорії
-Стаж роботи в коледжі 7років
-Гирьовий спорт
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Назаренко Олена Юріївна
-Спеціаліст вищої категорії
-Стаж роботи в коледжі 16років

Плавання

 

Циклова комісія

природничо-наукових

дисциплін

Кленська Світлана Олександрівна

Голова циклової комісії природничо-наукових дисциплін.

Спеціаліст вищої категорії.

Викладач дисципліни «Патоморфологія та патофізіологія»

Король Альона Анатоліївна

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисципліни «Анатомія людини»

 

Редько Олена Яківна

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисципліни «Основи медичної інформатики»

Перебейнос Алла Олегівна

Спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Основи медичної інформатики» і «Основи біологічної фізики та медична апаратура»

Ткаченко Тетяна Василівна

Спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Медична біологія» і «Мікробіологія»

Гетманенко Світлана Вастлівна

Спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Медична біологія» і «Мікробіологія»

Семенова Ніна Іванівна

Спеціаліст першої категорії, викладач дисциплін «Основи психології та міжособового спілкування» і «Медична етика та деонтологія»

 

Агнаєва Олена Миколаївна

Спеціаліст другої категорії, викладач дисципліни «Основи латинської мови з медичною термінологією»

Задніпряна Ірина Іванівна

Спеціаліст, викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності»

Красюк Ірина Юріївна

Спеціаліст, викладач дисципліни «Фармакологія та медична рецептура»