(057) 392-15-78
(057) 706-39-66

Абітурієнти допущені до вступних випробувань, групи СС-1, СС-2, СС-3, СС-4, СС-5, СС-6, СС-7 на основі базової загальної середньої освіти

Сестринська справа  
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   СС-1
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Біологія Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Тарасевич Єлизавета Андріївна 1     9,6      
2 Грибанова Анастасія Олександрівна 2     8,6      
3 Семенова Ганна Андріївна 3     8,2      
4 Ярован Дар´я Андріївна 4     7,8      
5 Рогач Лариса Дмитрівна 5     9,5      
6 Абрамова Катерина Валеріївна 6     7,1      
7 Борозняк Анастасія Євгенівна 7     7,5      
8 Харченко Марія Андріївна 8     7,1      
9 Харченко Дар´я Андріївна 9     7,6      
10 Мороз Сніжана Віталіївна 10     9,2      
11 Ластівка Анастасія Олексіївна 11     9      
12 Сорокіна Олена Романівна 12     7,2      
13 Калабіна Світлана Віталіївна 13     5,5      
14 Малій Ганна Сергіївна 14     6,2      
15 Головінова Вікторія Юріївна 15     7,4      
16 Глущенко Анна Володимирівна 16     8      
17 Бородавка Валерія Сергіївна 17     10      
18 Торянік Аліна Олексіївна 18     8,3      
19 Зюзіна Поліна Дмитрівна 19     7,3     ВПО
20 Федяєва Вікторія Сергіївна 20     10,3     ВПО
21 Багмут Вікторія Ігорівна 21     9,8      
22 Волобуєва Марина Михайлівна 22     8,2      
23 Соклакова Марина Дмитрівна 23     8,1      
24 Неділько Анастасія Юріївна 24     8,6      
25 Семенько Дар´я Віталіївна 25     9,4   дитина позб.бат.пікл.  
26 Федченко Ірина Сергіївна 26     8,5      
27 Зазуляк Анастасія Михайлівна 27     7,7      
28 Смірнова Вероніка Сергіївна 28     7,8      
29 Штанько Данило Дмитрович 29     7,5      
30 Москаленко Єлизавета Анатоліївна 30     9,3      
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко    
                 
                 
                 
                 
Сестринська справа  
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   СС-2
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Біологія Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Бєлєвцова Ірина Олександрівна 31     8,2   дитина позб.бат.пікл.  
2 Сініченко Любов Романівна 32     6,4      
3 Захарова Діана Русланівна 33     7      
4 Акімова Ельвіра Станіславівна 34     8,8      
5 Гриценко Марія Сергіївна 35     9,1      
6 Спілка Соф´я Олексіївна 36     8,4      
7 Шабуня Олександра Костянтинівна 37     8,9      
8 Пахомова Анастасія Сергіївна 38     6,5      
9 Гіоргідзе Діана Алекоївна 39     8,6      
10 Хлуд Ангеліна Михайлівна 40     6,1      
11 Квачова Вікторія Ігорівна 41     8,8      
12 Татаринова Дар´я Романівна 42     7,9      
13 Кутащук Валентина Вікторівна 43     10,4      
14 Одиненко Вікторія Сергіївна 44     7,8      
15 Бондарцев Денис Сергійович 45     7,7      
16 Абрамченко Єлизавета Павлівна 46     8,1      
17 Боград Анастасія Ігорівна 47     7,5      
18 Алексеєнко Анастасія Андріївна 48     8,4      
19 Коробченко Євгенія Ігорівна 49     8,6      
20 Нікуліна Аліна Володимирівна 50     9,5      
21 Щербак Дар´я Віталіївна 51     8,2      
22 Ільїна Катерина Володимирівна 52     10,3      
23 Дзандзава Ніно Давидівна 53     7,2      
24 Немерич Олександра Владиславівна 54     9,8      
25 Шменько Владлена Олегівна 55     9,6      
26 Алієва Майя Вагіфівна 56     10     дитина УБД
27 Сєріков Микита Костянтинович 57     9,2      
28 Шиляєва Ксенія Валентинівна 58     10,1      
29 Карпович Ірина Павлівна 59     10,1      
30 Літвінова Ірина Олександрівна 60     7,8     Дитина постраждала від ЧАЕС
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко    
                 
                 
                 
Сестринська справа    
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   СС-3
 
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Біологія Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Мухіна Анастасія Василівна 61     8,2      
2 Іваннікова Юлія Сергіївна 62     6,9   дитина сирота  
3 Пода Альберт Сергійович 63     10,8      
4 Кононова Анастасія Федорівна 64     6      
5 Волкова Устина Денисівна 65     8,4      
6 Блудова Анастасія Володимирівна 66     7,6      
7 Телик Ангеліна Юріївна 67     5,7      
8 Богдяж Юлія Валеріївна 68     9      
9 Штангей Олександра Олександрівна 69     8,2     Дитина інвалід
10 Ситнік Аліна Артемівна 70     8,5     ВПО
11 Ситнік Поліна Артемівна 71     8,5     ВПО
12 Брильова Вікторія Сергіївна 72     7,7      
13 Мартиш Марія Михайлівна 73     6,5      
14 Курбанова Хейранса Бахтіярівна 74     6,5      
15 Валійова Аміна Дмитрівна 75     7      
16 Москвітіна Олена Олександрівна 76     8,4      
17 Кусов Станіслав Павлович 77     7,2      
18 Пономарьова Єлизавета В`ячеславівна 78     7      
19 Мазун Анна Олександрівна 79     9,1      
20 Забара Анастасія Владиславівна 80     9,1   дитина позб.бат.пікл.  
21 Дудука Єлизавета Олександрівна 81     9,5      
22 Четверикова Валерія Віталіївна 82     7,7      
23 Аляб`єва Карина Сергіївна 83     7,4   дитина позб.бат.пікл.  
24 Шабаліна Ірина Олексіївна 84     8,1      
25 Глущенко Катерина Юріївна 85     10      
26 Бондарєва Поліна Сергіївна 86     7      
27 Старусєва Кристина Миколаївна 87     6,5      
28 Софина Єлізавєта Олександрівна 88     8,7      
29 Дрозд Ірина Володимирівна 89     9      
30 Рзаєва Гюнел Джанполадівна 90     6,8      
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко    
                 
                 
                 
Сестринська справа  
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   СС-4
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Біологія Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Данілова Дар`я Сергіївна 91     6,7      
2 Сіда Катерина В`ячеславівна 92     4,3      
3 Крикля Ніна Романівна 93     8,1      
4 Гільборг Владислав Геннадійович 94     10      
5 Ковальова Юлія Іванівна 95     9,1      
6 Циганенко Валерія Олегівна 96     8,3      
7 Костецька Валерія Олександрівна 97     8,4      
8 Каток Вероніка Юріївна 98     8,2      
9 Левашов Ігор Дмитрович 99     7,4      
10 Ряполова Анна Іванівна 100     8,7      
11 Сідельник Владислав Олегович 101     8,2     дитина інвалід
12 Мамєдова Сабіна Рустамівна 102     10      
13 Гладуш Софія Сергіївна 103     6,2      
14 Гончарова Надія Олександрівна 104     7,2      
15 Кадигріб Ксенія Романівна 105     7,1      
16 Ребрій Анастасія Романівна 106     8,7     ВПО
17 Григор`єва Аміна Олександрівна 107     7,5     дитина інвалід
18 Аветисян Карина Олександрівна 108     8,3      
19 Процак Ельвіра Василівна 109     7,7   дитина позб.бат.пікл.  
20 Прилепіна Єлизавета Дмитрівна 110     8,3      
21 Початовський Сергій Сергійович 111     9     ВПО
22 Опікунова Анна Олександрівна 112     10,5      
23 Клюка Аліна Олександрівна 113     9,6      
24 Ковалевська Вікторія Андріївна 114     8      
25 Альошина Анастасія Андріївна 115     7,4      
26 Мовчан Анастасія Олегівна 116     6,2      
27 Прохорова Вероніка Анатоліївна 117     7,5     ВПО
28 Руденко Ілона Богданівна 118     9,4      
29 Захарченко Софія Євгеніївна 119     7,5      
30 Кобченко Максим Станіславович 120     6,1      
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко    
                 
                 
                 
Сестринська справа  
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   СС-5
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Біологія Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Іванов Самуіл Олександрович  121     7     батько уч. АТО
2 Сухова Софія Олександрівна 122     9,8      
3 Захарова Софія Романівна 123     10,1      
4 Григоровська Дар`я Юріївна 124     8,9      
5 Недогарок Ольга Олександрівна 125     9,3      
6 Шелестянко Регіна Олегівна 126     9,3      
7 Семенченко Анастасія Геннадіївна 127     7,6      
8 Резуненко Марина Валеріївна 128     6,9      
9 Марініна Дарина Сергіївна 129     8,1      
10 Анананко Олександр Валерійович 130     9,4      
11 Томенко Тетяна Володимирівна 131     9,9      
12 Піддубна Анна Олександрівна 132     8,9      
13 Парфьонова Оксана Олександрівна 133     11      
14 Іщенко Ярослава Володимирівна 134     9,3      
15 Зборщенко Софія Олександрівна 135     7,9      
16 Далецька Софія Петрівна 136     9,5      
17 Дерунова Єлизавета Сергіївна 137     6,7   дитина позб.бат. піклув.  
18 Згодько Дарина Дмитрівна 138     9,8      
19 Галич Микита Русланович 139     8      
20 Панченко Олексій Віталійович 140     7,9      
21 Мацкова Вікторія Юріївна 141     8,4      
22 Сатановська Марія Костянтинівна 142     7,7      
23 Шетоха Діана Віталіївна 143     6,9      
24 Ступак Юлія Михайлівна 144     6,4      
25 Лапко Євгенія Ігорівна 145     7,7      
26 Коломинцева Ангеліна Миколаївна 146     8     ВПО
27 Сахарова Катерина Максимівна 147     9,6     дитина інвалід
28 Черкаско Альона Вадимівна 148     8,5      
29 Юнікова Анна Олександрівна 149     10,1      
30 Крикун Анна Костянтинівна 150     9      
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко    
                 
                 
Сестринська справа  
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   СС-6
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Біологія Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Радченко Кристина Романівна 151     7,8      
2 Симонов Павло Сергійович 152     5,1      
3 Котляр Анастасія Сергіївна 153     9,8      
4 Черняк Анастасія Віталіївна 154     9,1      
5 Юрченко Анастасія Дмитрівна 155     8,3      
6 Соловей Марія Юріївна 156     7,3      
7 Шаріпова Файзігул Гафурівна 157     6,8      
8 Ус Єлизавета Юріївна 158     9,3      
9 Журавльова Рената Юріївна 159     9,8      
10 Єлісєєв Єгор Юрійович 160     7,3      
11 Аліпова Марія Андріївна 161     9,3      
12 Бочарова Аліса Романівна 162     7,7      
13 Сумцова Дар`я Олексіївна 163     9,8   дитина-сирота  
14 Істоміна Анна Вадимівна 164     7,2      
15 Васильєва Інна Володимирівна 165     9,1      
16 Карпюк Альона Віталіївна 166     7,5      
17 Долгополов Володимир Олександрович 167     7      
18 Парфьонов Євген Владиславович 168     4,9      
19 Хахілєв Кирило Сергійович 169     7,6      
20 Буряк Мілена Володимирівна 170     8,1      
21 Янова Ясмін Олександрівна 171     7,6      
22 Панченко Катерина Вячеславівна 172     8     дитина інв. Дитина АТО
23 Ільченко Анна Сергіївна 173     10,4      
24 Ушкварок Анастасія Романівна 174     6,3      
25 Чумак Альона Олексіївна 175     7   дитина позб.бат.пікл  
26 Коробєйніков Костянтин Олександрович 176     6,9      
27 Гунько Вікторія Сергіївна 177     9,5      
28 Филева Валерія Олексіївна 178     6,3      
29 Сидоренко Соф`я Василівна 179     7,6      
30 Тутевич Максим Олександрович 180     10      
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко    
                 
                 
Сестринська справа  
                    
Список
вступників "Харківський обласний медичний коледж"
з базовою загальною середньою освітою  (9 класів)
Група   СС-7
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові № особ/ справи Біологія Укр.мова Середн. бал св-ва Конк. бал Спец.умови участі   у конкурс.відборі Спец.умови на здоб. ОКР МС за держ.зам.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Литвиненко Альона Валеріївна 181     8,7     дитина інвалід
2 Конорева Анастасія Андріївна 182     7,3     ВПО
3 Антонова Вікторія Вікторівна 183     7,4      
4 Дацко Марія Геннадіївна 184     8      
5 Коровинська Оксана Ехтірамівна 185     8,8      
6 Кравченко Артем Олегович 186     5,6      
7 Сомова Анастасія Юріївна 187     8,2      
8                
9                
10                
11                
12                
13                
14                
15                
16                
17                
18                
19                
20                
21                
22                
23                
24                
25                
26                
27                
28                
29                
30                
                 
                 
                 
                 
                 
  Голова приймальної комісії       Е.В.Хомченко